Modelis: 576495
Pieejamība: Pirms pasūtīt, zvaniet
545,86€
Bez nodokļa: 451,12€
Mūsu kontakti
 • Ē-pasts

  info@labasantehnika.lv

 • Phone

  +371 29392800

 • Darba laiks

  I - V: 9:00 - 18:00

  VI 10:00 - 15:00

  VII -

Sazināties ar mums

Līdzeklis pret zilaļģi dīķiem, ezeriem, upēm un citām ūdenstilpēm


25 kg iepakojums, paredzēts 333 m3 ūdens apstrādei
Iedarbojas jau dažu minūšu laikā, pilna iedarbība pret toksīniem 48 stundu laikā

Ja ūdenstilpē tiek izjaukts līdzsvars, īpaši ieguvēji ir vieni organismi - cianobaktērijas (pazīstamas arī kā zilaļģes), jo tās ir daudz labāk pielāgojušās sarežģītiem apstākļiem nekā citi floras un faunas pārstāvji. Šī īpašība nozīmē, ka tās var ļoti ātri savairoties nelīdzsvarotā vidē, izspiežot citas sugas un strauji pasliktinot ūdenstilpes stāvokli.

Lielākais risks ir tas, ka zilaļģes var izdalīt toksīnus, kas ir bīstami cilvēkiem un dzīvniekiem.

Vai zinājāt, ka zilaļģes jeb cianobaktērijas visefektīvāk izmanto ūdenī esošo barības vielu pārpalikumu un tādējādi var augt ļoti ātri? Tāpēc ir nepieciešama tieša rīcība - jau pie pirmajām zilaļģu klātbūtnes pazīmēm. Šādā veidā var ievērojami saīsināt peldēšanās aizliegumu ūdenstilpēs un atkal izmantot vietējās atpūtas vietas.  

Ar izstrādāto produktu CyanoClear jūs iegūstat ātru un pārbaudīti efektīvu risinājumu cianobaktēriju un cianotoksīnu apkarošanai.

Kas ir zilaļģesun kā tās rodās?
Galvenā problēma ir eitrofikācija: pārāk daudz barības vielu, pārāk daudz zilaļģu

Neraugoties uz to nosaukumu, zilaļģes ir baktērijas, nevis augi. Precīzāk, tās ir cianobaktērijas. Tomēr, tāpat kā augiem, tās izmanto fotosintēzi, kas piešķir tām raksturīgo zili zaļo krāsu. Cianobaktērijas ir sastopamas visās ūdenstilpēs, parasti nekaitīgā koncentrācijā. Tomēr problēmas var rasties, ja ir pārmērīgs barības vielu daudzums, piemēram, lauksaimnieciskas mēslošanas, spēcīgas izskalošanās vai citu iemeslu dēļ. Īpaši liela nozīme ir fosfātiem, jo zilaļģes, absorbējot šo visiem organismiem svarīgo vielu, ir pārākas par lielāko daļu konkurentu, pateicoties to neticamajai pielāgošanās spējai. Turklāt atšķirībā no daudziem augiem zilaļģēm patīk silts ūdens ar nedaudz paaugstinātu pH vērtību. Šādi apstākļi ir optimāli zilaļģēm, un tās var ļoti ātri vairoties.

Dažas no pārmērīgas zilaļģu augšanas sekām: 

 • spēcīgu nervu toksīnu veidošanās, kas ir kaitīgi cilvēkiem un, iespējams, pat nāvējoši dzīvniekiem. 
 • Ūdens virspusē dzīvojošās zilaļģes absorbē saules gaismu, tādējādi atņemot zem ūdens dzīvojošajiem augiem fotosintēzei nepieciešamo gaismu. 
 • Pārmērīga biomasas uzkrāšanās izraisa skābekļa izsīkumu trofogēnajā zonā, kā rezultātā veidojas toksiskas gāzes, kas var novest ezeru līdz ekoloģiskajam kritiskajam punktam.

Iepazīstinām ar unikālo CyanoClear līdzekli pret zilaļģi

Aktīvā viela nātrija perkarbonāts kontrolēti izdala ūdeņraža peroksīdu. Ir pierādīts, ka tas ātri un efektīvi iznīcina zilaļģes un neitralizē to cianotoksīnus.

CyanoClear no nātrija perkarbonāta izdala ūdeņraža peroksīdu. Tas ne tikai iznīcina zilaļģu šūnu struktūru oksidējoties, bet atšķirībā no parastajām metodēm arī neitralizē bīstamos toksīnus, ko rada zilaļģes. Pirmā iedarbība parādās dažas minūtes pēc lietošanas, un pilnīga iedarbība pret izdalītajiem toksīniem stājas spēkā 48 stundu laikā. Ūdens kvalitāte uzreiz uzlabojas, un zilaļģu turpmāka izplatīšanās tiek ierobežota un galu galā apturēta. Ja tiek lietotas pareizas devas, netiek ietekmēta cita flora un fauna, jo piesārņotāji nerodas un CyanoClear sadalās, neatstājot nekādas atliekas. Ķīmiskā procesa gala produkti ir ūdens un skābeklis. Tāpēc CyanoClear inovatīvais darbības veids ir efektīvāks nekā parastās metodes.

Efektīvs, jo iedarbojas uz ūdens virsmu.

Cianobaktēriju priekšrocība ir tā, ka tās spēj pacelties ūdens virspusē, lai veiktu fotosintēzi. To gāzes vakuolas nodrošina nepieciešamo peldspēju. CyanoClear izmanto šo zilaļģēm raksturīgo īpašību, jo granulas tiek uzklātas uz ūdens virsmas un tur iedarbojas. Tas padara to piemērotu ne tikai stāvošām ūdenstilpēm, bet arī lielām upēm.

Priekšrocības īsumā 

 • Ātra un efektīva cianobaktēriju un cianotoksīnu likvidēšana
 • Pēc aktīvās fāzes sadalās ūdenī jau esošajos dabiskas izcelsmes sadalīšanās produktos
 • Pierādīta efektivitāte, pārbaudīta izmēģinājuma projektā Gangas upē Indijā.
 • Viegla dozēšana un ilgstoša uzglabāšana, pateicoties granulām
 • Nav pakļauts maksimāli pieļaujamā atlieku daudzuma regulējumam

Būtiska ir ātra iejaukšanās - CyanoClear ir optimāls risinājums

Lai novērstu bīstamas situācijas, ko rada zilaļģu ziedēšana, ir svarīgi rīkoties nekavējoties. Pretējā gadījumā zilaļģes var izplatīties pārāk ātri, ieviešot ūdenī pārāk lielu biomasu un bīstamus toksīnus. Tāpēc CyanoClear jātur krājumā, lai to varētu lietot, parādoties pirmajām zilaļģu ziedēšanas pazīmēm, jo tas novērsīs nepieciešamību slēgt peldvietas vai novērst lielus postījumus, piemēram, zivju bojāeju. Pat tad, ja zilaļģu uzplaukumu paredzat tikai iepriekšējo incidentu dēļ, ir vērts jau iepriekš sagatavot CyanoClear. Atšķirībā no šķidrajiem preparātiem CyanoClear granulas var optimāli uzglabāt pat ilgstoši. Un jūs varat nekavējoties rīkoties, kad parādās pirmie simptomi. Ar CyanoClear ir arī viegli rīkoties, jo, izmantojot CyanoClear kā granulas, dozēšana un lietošana ir daudz vienkāršāka nekā ar šķidrajiem līdzekļiem.

Par līdzekļa pasūtīšanu un izmaksām īpaši lielam ūdens apjomam sazinies ar andrejseta akvedukts.lv

Ražotāja informācija par CyanoClear 

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.

Atslēgvārdi: CyanoClear līdzeklis pret zilaļģi 25kg