Sadaļas

Viessmann temperatūras regulators Vitocom 100 Apskatīt pilnizmēru

Viessmann temperatūras regulators Vitocom 100

Z011224

296,45€

Vitocom 100 piezvaniet savai apkures sistēmai
Apkures vadība ar mobilo telefonu
Ar Vitocom 100 Jūs varat pavisam vienkārši vadīt un kontrolēt savu apkures sistēmu no tālienes. Viss, kas Jums ir nepieciešams, ir mobilais telefons un Vitocom 100. Nosūtot vienkārši SMS, esat "savienots" ar savu apkures sistēmu.
Piemērots visām Viessmann grīdas un pie sienas stiprināmām iekārtam līdz 66 kW.
Ar Viessmann Vitocom 100 Jums ir iespēja pa tiešo sazināties ar apkures sistēmu. Ļoti vienkārši ar mobilo telefonu varat kontrolēt, ieslēgt un izslēgt savu apkures sistēmu. Lieliska iespēja īpaši, ja nevarat vienmēr atrasties blakus apkures sistēmai, piemēram, lauku mājās.

Pietek ar vienu SMS un, ierodoties dzīvoklī, Jūs sagaida patīkams siltums un pilns karstā ūdens komforts. Pārslēgšanai Viessmann ir sagatavojis vienkāršus SMS paraugus. Īpašs serviss, ko jums var piedāvāt siltumtehnikas servisa uzņēmums: apkures sistēmas pilnīgu kontrole līdz pat savlaicīgai šķidrā kurināmā piegādei, lai Jums nebūtu vairs neparko jārūpējas.
Pilnīga drošība ar Vitocom 100, jo tā uzticami pārrauga apkures sistēmas darbību. Iespējamie darbības traucējumi nekavējoties tiek nosūtīti SMS veidā.
Jūs varat 24 stundas/ 365 dienas paļauties uz kontroli. Nepārvērtējams drošības risinājums ēkām, kuras nav pastāvīgi apdzīvotas, piemēram, vasarnīcām, lauku mājām. Turklāt nav nepieciešams Lattelecom pieslēgums.

Vitocom 100 piedāvā papildus iespējas apkures sistēmas kontrolei un vadībai. Var tikt pieslēgtas arī citas sistēmas ēkā. Pēc vajadzības Vitocom 100 var pieslēgt sekojošas iekārtas vai degļus.
Šķidrā kurināmā apkures sistēmai:

  • šķidrā kurināmā daudzuma kontroli
  • šķidruma noplūdes devēju
 

Gāzes apkure sistēmai:

  • gāzes spiediena devēju
  • gāzes noplūdes signalizāciju
 

Visām apkures sistēmām:

  • apkures loka ūdens signalizāciju
  • dūmu un ūdens detektorus
  • cita ražotāja degļa automātiku

Vitocom 100 ir mazcenas sistēma datu sakariem privātmājām vai vasarnīcām. Un pašreizējās izmaksas ir zemas, jo var izmantot mobila telefona SIM karti (piemēram priekšapmaksas vai tikai datu pārraidei, par mobilo sakaru operatora SIM kartes saderību jautājiet servisa pārstāvim).
Jūs neesat piesaistīts vienam mobilo tīklu operatoram, jūs varat tos mainīt pēc patikas.

Jūsu datu sakaru sistēmu kontaktpersona ir Viessmann servisa pārstāvis. Viņš ir labi informēts par jaunāko tehniku un zinās cik ātri un izdevīgi uzstādīt Vitocom 100: ievietot SIM karti, pieslēgt barošanu un nosūtīt SMS par darbības sākšanu Vitocom 100 nodrošinās drošus un ērtus sakarus ar apkures sistēmu.
Servisa uzņēmuma pārstāvis, saņemot iekārtas ziņojumus, sniegs Jums konsultācijas par papildus funkciju iespējām,kā arī sniegs Jums lietišķu un zinošu iekārtas apkopi. Tā tiek nodrošināta iekārtas droša un saimnieciski izdevīga darbībaUzraksti savu komentāru

Viessmann temperatūras regulators Vitocom 100

Viessmann temperatūras regulators Vitocom 100

Uzraksti savu komentāru

Sazināties ar mums

Darba dienās: 09:00 - 20:00 Sestdienās: 10:00 - 15:00

Tālrunis:+371 293-92-800

vai uzrakstiet mums
facebook.com/labasantehnika

Jaunumi